"Ježek v kleci jako reklamní předmět představuje originální zviditelnění firem, které se chtějí odlišit."

 

Víno, které se vypije. Hrnky, které se rozbijí. Propisky, které se vypíšou a kalendáře, které za rok projdou. Tyto reklamní předměty jsou dnes již pasé a proto Vám nabízíme něco zcela jedinečného. Ve spolupráci se zákazníkem a našimi možnostmi jsme schopni vyrobit zcela jedinečné kusy, které budou s konkrétní firmou perfektně korespondovat.

ZÁKLADNÍ úpravou je možnost volby z několika typů potisku
ROZŠÍŘENOU je i barevná stylizace produktu a doplňků k firemnímu brandingu
SPECIÁLNÍ možností je pak tvorba nového designu a principu hlavolamu na míru

Reklamní předměty, které vyrábíme splňují všechny nároky na dárkový předmět, který bude dokonale reprezentovat Vaši firmu.

 

Ježek CLASSIC

v barvách

14.4.2017  

Přinášíme Vám krásnou ukázku toho, jak může být naeloxován Ježek v kleci CLASSIC. I přes toto chemické obarvení si ponechá krásný kovový vzhled.

 

     
     

 

Ježek ORIGINAL a CLASSIC

s potisky

23.9.2017  

Pěknou ukázku upomínkových předmětů pro firmy můžete vidět na kovových Ježcích z produkce originálních českých hlavolamů RADEMIC PUZZLES.

 

     
     

 

Ježek dřevěný

s potisky a s úpravami

15.9.2017  

Pěknou ukázku upomínkových předmětů pro firmy můžete vidět na dřevěných Ježcích z produkce originálních českých hlavolamů RADEMIC PUZZLES. Ježek se dvěmi modrými tyčkami zůstal pouze ve formě jediného prototypu určeného firmě vyrábějící jeřáby. Dvě modré tyčky symbolizují stojny a horní tyčka v mezikruží pak rameno portálového jeřábu. Zde je navíječ - protáčející se tyčka s níž je možné ježka připevněného na provázku zvedat a povolovat (při vyjmutí ven)

 

     
     

 

Ježek International Study Programs

Ježek s tajným vzkazem

24.3.2016  

Nový typ Ježka se skrytým vzkazem. Na místě jedné z os ježka je uvnitř těla koule skrytý osten, který je možné např. za pomoci propisky vystrčit a přečíst si tajný vzkaz. V tomto případě jde se o slogan firmy. Firma, která měla o tuto možnost zájem má navíc na Ježkovi logo v tmavě zelené barvě umístěné na víčku klece a na čele vytištěný nápis.

 

     

 

Ježek JEŽCIVKLECI.cz

2015  

Ježek s laserovým potiskem.

 

     

 

Ježci CLASSIC FedCup FINAL 2014

Vítězní Ježci finále českého tenisu

10.11.2014  

Produkce originálních českých hlavolamů RADEMIC PUZZLES dostala za úkol vytvořit dalšího jedinečného Ježka v kleci. Po Ježcích ORIGINAL, které čeští hráči vezli jako dárek protihráčům na DavisCup do Francie jsou tito Ježci určeni pro finále FedCupu. Ježci mají speciálně upravenou kuličku do barvy tenisového míčku. Bílý model má červený semišový sáček s potiskem loga FedCupu a lesklý model má potisk laserem přímo na jednom z víček klece. Bylo vyrobeno jen pár kusů. Ježci byli předáváni na slavnostní večeři, která proběhla v neděli po zápasech.

 

     

 

Ježci PHILIP MORRIS

Dřevěný program naší produkce

22.11.2014  

Produkce originálních českých hlavolamů RADEMIC PUZZLES vytvořila společnosti Philip Morris zcela jedinečného Ježka v kleci! Klasický dřevěný Ježek byl speciálně upraven do černo-bílého provedení. Na bílé kleci je laserem vypálen znak a logo společnosti. Philip Morris je jedním z největších výrobců a prodejců tabákových výrobků známých pod značkami cigaret jako jsou např. Marlboro, L&M, Red & White, Philip Morris, Petra, Sparta a další. Kořeny továrny společnosti v Kutné Hoře sahají do roku 1812, kdy byla v opuštěném a chátrajícím cisterciáckém klášteře zahájena výroba dýmkového a šňupacího tabáku. První doutníky zde byly vyrobeny roku 1844, ruční balení cigaret začalo o třicet osm let později v roce 1896.

 

     
     

 

Ježek v kleci GEN - ŠKODA AUTO

Spojení moderního s novým

10.3.2013  

Produkce RADEMIC PUZZLES vyrobila pro automobilku ŠKODA AUTO další speciálně uzpůsobený hlavolam Ježek v kleci. Po výrazně upraveném zeleno-bílém CLASSICU se nyní jedná o decentněji stylizovaného Ježka v kleci GEN. Kromě černé kuličky korespondující s novým černým logem (uvedeným poprvé na modelu Škoda Rapid) má i černý nápis ŠKODA Coaching na jedné boční ploše klece. Spodní víčko je navíc atypicky plné a na horním klíčovém víčku je uveden kontakt.

 

     

 

Níže můžete vidět prvotní prototyp, který oproti vyrobenému počítal také se znakem na plném víčku a s nápisy na třech stěnách klece (nedokončeno - nápisy zůstaly nevycentrované). Tato varianta měla však spodní plné víčko zamýšlené jako horní, kde by byl viditelný znak automobilky. Nakonec se upřednostnilo klíčové víčko na horní části a tudíž již znak neměl takový význam. Konečná verze Ježka má klasický potisk namísto laserem vypálených popisů jako na prototypu.

 

     

 

Ježek v kleci CLASSIC - ŠKODA AUTO

Dvě české klasiky v jednom spojení!

1.2.2012  

Automobilka ŠKODA AUTO vyslovila přání mít jako svůj reklamní předmět hlavolam Ježek v kleci! V produkci RADEMIC PUZZLES tedy vznikl speciálně upravený hlavolam s bílou klecí, zeleným ježkem a černými nápisy ŠKODA, Service, Coaching, které jsou umístěny na plochách tyček. Je zajímavé jak nyní ježek silně evokuje okřídlený znak automobilky. Náš původní hlavolam prošel zesílením a vyztužením víček. Odolnější provedení má i ježek s deseti šroubovacími ostny, kterého lze vyjmout jedním z největších otvorů pod nápisem Coaching. Jsme nesmírně rádi, že jsme dostali možnost spojit dvě legendární české klasiky jako jsou ŠKODA AUTO a JEŽEK V KLECI.

 

     
     
     

 

Parametry hlavolamu


rozměry: 49 x 74 mm
materiál: kov - dural, bílá klec, zelený ježek, černé vyřezávané nálepky
hmotnost: cca 85g
počet ostnů: 10

 

Ježek v kleci - Baynetwork

Kolekce speciálně upravených Ježků

18.12.2012  

Pro významnou počítačovou společnost Baynetwork se sídlem v Kalifornii (Silicon Valley) v USA byla vyrobena kolekce vybraných hlavolamů produkce RADEMIC PUZZLES. Ježek v kleci BEARING má laserem vypálené logo společnosti na protáčející se zátce a nápisy na dvou tyčkách klece, kde je umístěna webová stránka a telefonní číslo. Stejně je upraven i Ježek CLASSIC. Běžná verze Ježka v kleci GEN má jedno z víček plné a na něm je umístěno velké logo Baynetwork s webovou adresou. K hlavolamům patří také čtyři varianty sáčků v červené, bordové, tmavě modré a černé barvě. Ty byly potisknuty barevným logem společnosti a ve stejných barvách (oranžové a modré) byly zajištěni i ježci uvnitř. Hlavolamy se rozdaly jako vánoční dárek partnerům firmy, mezi kterými sklidily velký úspěch!

 

BEARING

     

 

CLASSIC

     

 

GEN

     

 

Sáčky / Bags

     

 

 

 

 

 

© Copyright WEB.rademic.cz  Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.